Všechno co se chceš dozvědět o obdržení tvého balíčku!

Realizace objednávky a platba

Ihned po obdržení tvé objednávky a platby se rozjíždí celý proces vytváření od malého (velkého) klubíčka až do finální podoby tvé deky. Každá deka je originál a je dělaná přesně pro tebe, proto se může čas realizace protáhnout na 1-2 týdny, může se i prodloužit od závislosti dostupnosti vybrané barvy. Vždy se ti však snažíme vyjít vstříc a objednávku uplést/připravit a poslat co nejdříve je v naších silách. To samé jako pro deku platí i pro další výrobky. Klubíčka, pokud máme na skladě, odesíláme do dvou dní.

Balení

Všechny naše produkty jsou pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození obsahu zásilky, na který se tak strašně těšíš! Neboj, už nic navíc neplatíš, jenom čekáš na svůj kouzelný balíček. Balení jsme povýšili na novou úroveň. Přečti si náš příspěvěk na blogu.

Doprava

Balíček už je skoro na cestě! Zde máš tři možnosti. Vyber si tu, která je pro tebe nejlepší.

  • Kurýr na adresu – Česká republika

Balík je zpravidla doručován druhý pracovní den od odeslání. Zásilku Ti doručí kurýři společnosti Zásilkovna až k tobě domů a to v různých časech i odpoledne. Nemusíš se tedy bát, že ti balíček nedojde. Pokud i tak to nebude možné, Zásilkovna má plno odběrných míst, kde ti balíček odloží jako na poště. O doručování budeš informováni emailem a sms.

Svůj balíček si můžeš vyzvednout také na dobírku a zaplatit jej v hotovosti nebo platební kartou.

  • Zásilkovna.cz – výdejní místa

Nejoblíbenější způsob dopravy! Svůj balíček si můžeš také vyzvednout na jedné z mnoha poboček společnosti Zásilkovna.cz. Konkrétní výdejní místo si volíš přímo při objednávce a tvůj balíček tě na něm bude čekat 7 dní. Mailem a sms zprávou obdržíš informace o přepravě balíčku. Svůj balíček si při využití zásilkovny můžeš vyzvednout také na dobírku a zaplatit jej v na výdejním místě.

  • Osobní odběr

Osobní odběr je možné ve Frýdku-Místku nebo okolí. Vždy se spolu nějak domluvíme 🙂

Jestli máš jakékoliv otázky nebo by sis přál jiný způsob doručení, neváhej nám napsat na info@woolope.cz nebo zavolat na číslo 722 511 858. Určitě se nějak domluvíme.