Myšlenku nabízet pletené deky a další výrobky z mega vlny nastartoval vánoční dárek, kterým Martin (mozek projektu) obdaroval Terku (srdce projektu). Nikdo z nás však v tu chvíli netušil, jak úžasně zapadne do našeho bytečku a splyne se zbytkem interiéru, jež máme laděný lehce do severského stylu pro vytvoření té pravé Hygge atmosféry. Řekli jsme si, že by byla hrozná škoda nepodělit se o tento úžasný doplněk domácnosti. Tak, aby se i tobě mohl objevit lehký úsměv a příjemný pocit té právě atmosféry domova, pokaždé když se vrátíš po náročném dni domů.

Příběh, jež nás dovedl až sem, se však začal psát již dříve. Mnohem mnohem dříve. Záliba pro ruční práce a pletení či háčkovaní se u Terky objevila již v dětství, kdy s pomocí babičky upletla své sestřenici její první huňaté ponožky. Bylo jí tehdy 11. Od té doby uběhla pěkná řádka let. Martin se naučil mnoha praktickým dovednostem marketingu a zatoužili jsme podělit se o naši radost s ostatními lidmi. Nevinný vánoční dárek, jež nás tak neskutečně nadchnul, už byla jen pomyslná třešnička na dortu, která to všechno odstartovala.
 
Celý projekt Woolope od první skici, přes fungující web, až po článek, který právě čteš je jen a pouze naší prací. Nepomáhala nám žádná firma, žádný fotograf či designér. Mohli jsme tak bez jakýchkoliv limitací do Woolope otisknout kus nás samotných. Hodnot, které vyznáváme, života, jež se snažíme žít. Naše láska k cestování či snaha o to žít v souladu s přírodou se tak promítá do každého prvku Woolope. 100% přírodní merino vlnou počínaje a ekologickými balícími materiály konče.

S pokorou si uvědomujeme, že ještě nejsme zdaleka v cíli, a slibujeme, že ve své snaze posouvat se s každým dnem dále, nepřestaneme.
 
Tvůj tým Woolope: Terka a Martin
 

Spolu tvoříme tým

Tereza
Pletení, design

Srdce všeho co se na stránkách nachází 🙂

Příběh Woolope

Martin
Marketing, prodej

Stojí za všechnou reklamou a tím, že jste nás vůbec našli.. 🙂

Proč my