Na světě existuje mnoho druhů této ovčí vlny a proto si i u nás můžete vybrat tu svou. Od té nejjemnější příze z pravého australského merina s šířkou vlasu pouhých 18,5 mikronů přes jihoamerickou vlnu s 22 mikrony, až po merino evropské s 25 až 28 mikronů, které je stále dostatečně příjemné na dotyk a představuje tak nejlepší poměr ceny a výkonu. Jednu věc však mají všechny tyto česané vlny společnou. Zahřejí vás na těle i na duši. Pokud se chcete ještě více dozvědět o vlně, zabrouzdejte v naší sekci Vlněná revoluce.

Pro vaše děti chceme to nejlepší, stejně jako vy a proto dětské pletené deky nabízíme vždy v té nejvyšší možné kvalitě australského Merina. 

Pokud zvolíte česance, dostanete XXL přízi v množství tak akorát pro vybraný produkt, spolu s návodem, díky kterého si jej snadno upletete u vás doma. Výsledek vašeho snažení vás tak bude těšit ještě více. Bude už jen na vás, zda si pro svůj zážitek z gigantického pletení zvolíte přízi evropskou, jihoamerickou či australskou. Hotový produkt vám pokaždé vykouzlí úsměv na tváři.

To vám slibuje tým Woolope.

Tak co? Kterou si vybereš?

Pletená deka – hnědá mokka

Pletená deka – pastelově růžová